Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach zatrudni osobę chętną do pracy na stanowisku: kierowca ciągnika rolniczego.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Od kandydata wymagane jest wykształcenie zawodowe/średnie, czynne prawo jazdy kat. B T, doświadczenie w pracy kierowcy i obsłudze ciągnika rolniczego wraz z osprzętem.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z ZGKIM pod nr tel. 12 388 10 43 w godzinach 7.00 – 15.00 – Pani Iwona Ciałowicz.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie zgłoszenia, które znajduje się w załączniku. Kandydaci mogą przesyłać swoje zgłoszenia pocztą email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Pocztą Polską na adres ZGKIM w Słomnikach, ul. Tadeusza Kościuszki 64, 32-090 Słomniki oraz dostarczyć osobiście do ZGKIM.

Na zgłoszenia czekamy do 13 sierpnia 2021 roku do godz. 14.00

Zgłoszenie które wpłyną po w/w terminie nie będą rozpatrywane. Po przeanalizowaniu otrzymanych zgłoszeń kandydatów, przewidujemy również rozmowę kwalifikacyjna z kandydatami.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej będziemy Państwa informowali telefonicznie.

Załączniki:
Pobierz plik (klauzula_informacyjna.docx)Klauzula informacyjna[ ]15 kB
Pobierz plik (zgloszenie_kandydatury.docx)Zgłoszenie kandydatury[ ]12 kB