Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach uprzejmie przypomina, że od dnia 13.02.2022 r. rozpoczyna się drugi rok obowiązywania taryf na wodę i ścieki zatwierdzonych przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Organ Regulacyjny Decyzją nr KR.RZT.70.28.2920 z dnia 3 lutego 2022 r. na okres 3 lat.

Jednocześnie informuje, że pełna treść decyzji znajduje się na stronie internetowej ZGKiM oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Słomnikach. Data publikacji Decyzji 08.02.2021 r.

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach: inspektor ds. finansowo-księgowych.

Szczegóły

Komunikat PSSE w Krakowie: Woda z wodociągu publicznego Prandocin Iły, podawana dla mieszkańców miejscowości Prandocin Iły, Muniakowice, Wężerów, Orłów, Orłów Górny na terenie gminy Słomniki jest zdatna do spożycia przez ludzi.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach zatrudni osobę chętną do pracy na stanowisku: Konserwator oczyszczalni ścieków.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach zatrudni osobę chętną do pracy na stanowisku: kierowca ciągnika rolniczego.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie: Woda z wodociągu publicznego Prandocin Iły podawana dla mieszkańców miejscowości Prandocin Iły, Wężerów, Muniakowice, Orłów, Orłów Górny na terenie gminy Słomniki jest warunkowo zdatna do picia przez ludzi.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach zatrudni osobę do pracy na stanowisku: kierowca kat. C – wóz asenizacyjny,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach informuje, że w związku z wprowadzeniem przez Rząd RP dodatkowych obostrzeń, od dnia 01.04.2021r do 09.04.2021, Zakład nie będzie czynny dla interesantów (włącznie z kasą). We wszystkich pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny, e- mail lub listownie do skrzynki przy siedzibie ZGKiM w Słomnikach ul. Kościuszki 64.

Wpłaty należy dokonywać na indywidualne konta poprzez przelewy bankowe, pocztowe lub przez internet.

Prosimy o wyrozumiałość i zachęcamy do kontaktu;

  • adres e-mail ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • strona internetowa; zgkimslomniki.pl/
  • kontakt telefoniczny – 12 388 10 43

Decyzja Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w sprawie taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. Taryfa obowiązuje od 13 lutego 2021 r.

Informacje w sprawie deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz opłat, można uzyskać w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słomnikach ul. Kościuszki 64 pod nr tel. 12 388 10 43 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.